Sa i shkathët çuni! “Kimikati” tregon se kur e humbi virgjërinë, por të gjithë u shkrinë së qeshuri! (FOTO) – AlpeGossip
Sa i shkathët çuni! “Kimikati” tregon se kur e humbi virgjërinë, por të gjithë u shkrinë së qeshuri! (FOTO)

Sa i shkathët çuni! “Kimikati” tregon se kur e humbi virgjërinë, por të gjithë u shkrinë së qeshuri! (FOTO)

Na gënjeu?!

E ka emrin Olsi Bylyku, por me siguri të gjithë e njihni më mirë me emrin e rolit “Kimikati”. Ai është shumë i pëlqyer nga publiku i “Portokallisë” dhe jo vetëm, pasi përfaqëson stereotipet më të çuditshme dhe njëherësh të zakonshme të të rinjve shqiptarë të ditëve të sotme.

Mbrëmjen e djeshme, i ftuar në “Top Shoë Magazine”, ai ka folur edhe për çështjet më delikate të jetës së tij personale. Një ndër to ishte se në çfarë moshe ai e ka humbur virgjërinë.
“13 vjeç, me njërën…por vetëm se ajo nuk dinte gjë”, u shpreh pa problem Olsi.

Pikërisht kjo deklaratë e aktorit të njohur të “Portokalli”-së shkaktoi shumë të qeshura në sallë. Ose Kimikati ka qenë shumë i shkathët dhe i lëvizsshëm që në moshë të vogël, ose na ka gënjyer pak.