SFIDË: A thoni dot “Acidi dezoksiribonukleik” si vajza e Eneda Tarifës? (VIDEO) – AlpeGossip
SFIDË: A thoni dot “Acidi dezoksiribonukleik” si vajza e Eneda Tarifës? (VIDEO)

SFIDË: A thoni dot “Acidi dezoksiribonukleik” si vajza e Eneda Tarifës? (VIDEO)

Vogëlushja e këngëtares Eneda Tarifa, tashmë është rritur dhe shoqëron të mamin nëpër koncerte.

Aria ishte edhe në koncertin “Divat” të mbajtur nga këngëtaret shqiptare, si Irma Libohova, Eneda Tarifa, Besa Kokëdhima dhe Rovena Dilo.

Këtë e ka zbuluar vetë mami Eneda përmes disa fotove dhe videove të publikuara sot në Instagram.

Ajo që na tërhoqi vëmendjen ishte një video ku Irma Libohova sfidonte Arian me fjalë të vështira që dhe ne të rriturit i ngatërrojmë në artikulim.

A mund ta thotë dot një 5-vjeçare fjalën “Acidi dezoksiribonukleik”? Shikoni videon e mëposhtme dhe do ta mësoni përgjigjen:

Backstage 😂😂😂😂 @ilibohova ❤️ #mybabygirl #aria

A post shared by Eneda Tarifa ♈️ (@enedatarifa) on