“SHIKO KUSH LUAN”/ HABIT Luana Vjollca: Un kam një fëmijë 4 vjeç… (FOTOT) – AlpeGossip
“SHIKO KUSH LUAN”/ HABIT Luana Vjollca: Un kam një fëmijë 4 vjeç… (FOTOT)

“SHIKO KUSH LUAN”/ HABIT Luana Vjollca: Un kam një fëmijë 4 vjeç… (FOTOT)

Nisi dhe mbrëmja e sotme në “Shiko Kush Luan”. Luana Vjollca si gjithmonë në çdo drejtim programi duket shumë sexy.

Puntata nisi me batuta dhe të qeshura, pasi Luana i dhuroi një biçikletë të vogël “Xhodës”.

View this post on Instagram

Programi juaj i preferuar STARTOI! 💜

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on

“Xhoda kemi një dhuratë për ty”, shprehet moderatorja.

Por nderkohe që Xhoda shprehu deshiren të ishte femija e tij, Luana u shpreh se ajo e ka një të tillë 4 vjeç.

Për ke e tha do thoni ju? Epo sigurisht, për emisionin “Shiko Kush Luan”. /ALPEgossip.al

View this post on Instagram

#ShikoKushLUAN 21:00 🎬

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on