“SHIKO KUSH LUAN”/ Sinani dhe Gena tregojnë kush paguhet më shumë – AlpeGossip
“SHIKO KUSH LUAN”/ Sinani dhe Gena tregojnë kush paguhet më shumë

“SHIKO KUSH LUAN”/ Sinani dhe Gena tregojnë kush paguhet më shumë

Në këto momente po zhvillohet punatat e rradhës e “shiko Kush Luan” nën drejtimin e Luana Vjollcës.

Ndër të ftuarit janë edhe SInan Hoxha dhe Gena.

Gjatë pyetjes së Fifit, se cili prej tyre paguhet më shumë  secili prej këngëtarëve iu drejtua tjetrit.

Mesa duket kjo mbetet enigmë…