SI RRALLËHERË, Noizy poston FOTO të së bijës dhe shihni sa është rritur Leandra – AlpeGossip
SI RRALLËHERË, Noizy poston FOTO të së bijës dhe shihni sa është rritur Leandra

SI RRALLËHERË, Noizy poston FOTO të së bijës dhe shihni sa është rritur Leandra

Noizy është një nga reperat më të suksesshëm të momentit i cili po shijon sukseset e njëpasnjëshme të albumit më të ri. Por veç karrierës reperi shqiptar ka preferuar ta mbajë larg mediave jetën e tij private dhe të bijën.

Dhe vetëm pak minuta më parë Noizy ka surprizuar fansat dhe duket se nuk i ka rezistuar tundimit të publikojë një foto të së bijës në Instastory.

Në foto Leandra duket me kurriz dhe duken vetëm flokët e saj të gjata, por gjithashtu vogëlushja që kemi parë tek kënga dedikuar asaj “Noku” nuk është më e tillë, pasi tani duket një zonjushë e vërtetë.

 

Mbi foto reperi ka shkruar “Noku” dhe pas ka vënë një zemër duke na treguar se është e bija vazja e vogël në foto.