”SIKUR TKAN FRY ME POMP”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”SIKUR TKAN FRY ME POMP”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”SIKUR TKAN FRY ME POMP”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Kejvina Kthella ka postuar një foto teksa duket tepër në formë e veshur me të verdhë dhe të zezë. Teksa shumë ndjekës e komplimentojnë, një mendon se ajo është fryrë me pompë…

Luana Vjollca ka ndarë me ndjekësit e saj disa foto në të cilat në disa raste duket duke qeshur. Një ndjekës e komplimenton, por, kur është me gojë mbyllur…

Ori Nebijaj ka ndarë me fansat e saj një foto të vjetër dhe një ndjekës mendon se ajo tani është ”prish i cik”. /AlpeGossip.al