SINAN HOXHA FESTON DITËLINDJEN/ Andrra i bën surprizën e ëmbël që në mesnatë – AlpeGossip
SINAN HOXHA FESTON DITËLINDJEN/ Andrra i bën surprizën e ëmbël që në mesnatë

SINAN HOXHA FESTON DITËLINDJEN/ Andrra i bën surprizën e ëmbël që në mesnatë

Sinan Hoxha feston sot ditëlindjen dhe në ditën e tij të veçantë, ai ka marrë urime të shumta nga njerëzit e dashur. Bashkëshortja e tij, Andrra Destani e ka surprizuar në mënyrën më të ëmbël, duke e uruar që në mesnatë me disa fjalë dashurie.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale foto nga momentet e tyre më të bukura, duke shkruar se njohja me Sinanin i ka dhuruar shumë lumturi.

“Zhytem cdo dite ne thellesine e syve te tu, perhumbem teksa lexoj dashurine e jetes ne to! Ditet e mia, prej se te kam pare, njohin vetem trajektoren e lumturise. Kam privilegjin, te gezoj familjen qe me fale, strehen tone te dashurise qe na ngroh zemrat nen bekimin e dy engjejve tane. Te dua sa s’mund ta them e as ta shkruaj, te dua cdo cast e me shume, ne cdo frymemarrje, ne cdo perkedhelje, ne cdo puthje…Gezuar ditelindjen, festa ime e jetes!”, ka shkruar Andrra.