SKANDAL/ Njihuni me pedagogun e Universitetit Bujqësor që kërkon favore seksuale studentes (FOTO+EMRI) – AlpeGossip
SKANDAL/ Njihuni me pedagogun e Universitetit Bujqësor që kërkon favore seksuale studentes (FOTO+EMRI)

SKANDAL/ Njihuni me pedagogun e Universitetit Bujqësor që kërkon favore seksuale studentes (FOTO+EMRI)

Biseda të turpshme të një profesori në Universitetin Bujqësor të Tiranës me një prej studenteve të tij në Instagram janë bërë publike nga faqja “Vipat e Bllokut”. Bëhet fjalë për Ilir Kadukun.

Në mesazhin që i dërgon studentes, profesori e pyet nëse është e virgjër dhe me një “delikatesë” në të shprehur, e pyet se si e do aktin seksual.

Vajza 18-vjeçare, duke mos ditur si të reagojë e çfarë të thotë, e pyet se si e do ai dhe profesori ia kthen “të egër”.

Më tej ai i kërkon një foto lakuriq vajzës së re.

Biseda: