SONILA MEÇO PUBLIKON FOTON E ËMBËL ME TË BIJËN/ Ja sa është rritur Amaris – AlpeGossip
SONILA MEÇO PUBLIKON FOTON E ËMBËL ME TË BIJËN/ Ja sa është rritur Amaris

SONILA MEÇO PUBLIKON FOTON E ËMBËL ME TË BIJËN/ Ja sa është rritur Amaris

Sonila Meço është një nga personazhet më tk dashura të ekranit shqiptar. Prej disa vitesh gazetarja nuk është më pjesë e ekranit. Sonila vazhdon jetën duke iu përkushtuar familjes.

Ajo shihet shpesh aktive në rrjetet sociale,ku publikon foto të ndryshme nga e përditshmja por edhe statuse sociale të cilat i argumenton.

Ditën e sotme Sonila ka postuan në “facebook” bashkë me vajzën dhe e vogla Amaris tani është rritur ,këtë vit ajo filloi shkollën.