SOT MODELE ME FAMË/ Shihni ndryshimin DRASTIK të Oriola Marashit para operacioneve plastike (FOTO) – AlpeGossip
SOT MODELE ME FAMË/ Shihni ndryshimin DRASTIK të Oriola Marashit para operacioneve plastike (FOTO)

SOT MODELE ME FAMË/ Shihni ndryshimin DRASTIK të Oriola Marashit para operacioneve plastike (FOTO)

Oriola Marashi është një nga modelet më të komentuara të mediave shqiptare. Bukuroshja ka arritur të marrë vëmendjen e të gjithëve duke u dukur kështu super seksi dhe në formë gjatë gjithë kohës.

Format e saj trupore por dhe tiparet e saj nuk kalojnë pa u komentuar pasi çdo gjë duket perfekt. Modelja shumë shpesh poston foto provokuese në të cilat ja del ti bëjë të gjithë për vete.

Por, pavarësisht se tani duket super e bukur, Oriola nuk ka qenë gjithmonë kështu. Ndonëse tani është më e rritur dhe të gjithë ndryshojmë ndopak kur rritemi, tek Oriola nuk ka ndikuar vetëm ky faktor. Nëse shohim dhe krahasojmë foto të vjetra me këto të tanishmet që janë të kuruara dhe perfekte në detaje, do të mund të kuptojmë se Oriola e ka arritur këtë pamje me ndihmën e operacioneve plastike.

Modelja duket qartë se ka ndërhyrë në buzë, hundë, dhe mollëza. Bukuroshja nuk i ka pranuar kurrë operacionet, madje mamaja e saj dhe i ka mohuar. Gjithsesi këto ngelen dyshime pasi nuk ka një pohim nga ana e Oriolës, por gjithkush mund të gjykojë vetë, kështuqë ne do t’ju tregojmë disa foto për kuriozitet. /AlpeGossip.al