SUPER SEKSI/ Harrojeni Oriolën dhe shikoni shoqen që sapo na prezantoi - AlpeGossip
SUPER SEKSI/ Harrojeni Oriolën dhe shikoni shoqen që sapo na prezantoi

SUPER SEKSI/ Harrojeni Oriolën dhe shikoni shoqen që sapo na prezantoi

Oriola Marashi merr gjithnjë vëmendjen me fotot që poston në rrjete sociale të cilat komentohen shumë e shpeshherë bëhen lajm në media. Mirëpo sot vëmendjen Oriolës ia ka marrë shoqja e saj.

Ka qenë vetë Oriola që ka postuar në Instagram foton e modeles së huaj Nikoline dhe i shkruan se e do shumë.

Nuk dihet ku janë takuar dy modelet, por duket se kanë një marrëdhënie të ngushtë me njëra-tjetrën.

Ndërkohë Nikoline është një super femër e këtë e vërtetojnë fotot e mëposhtme.