“TË DUKET GANGSTA?” Anxhelina Hadërgjonaj tregon arsyen e vetullës së çarë (FOTO) – AlpeGossip
“TË DUKET GANGSTA?” Anxhelina Hadërgjonaj tregon arsyen e vetullës së çarë (FOTO)

“TË DUKET GANGSTA?” Anxhelina Hadërgjonaj tregon arsyen e vetullës së çarë (FOTO)

Këngëtarja e njohur Anxhelina Hadërgjonaj është shumë aktive në rrjetin social Instagram.

Ajo publikon foto dhe video nga përditshmëria e saj të cilat nuk kalojnë pa u komentuar nga ndjekësit e saj.

E së fundmi ajo ka shpjeguar për të gjithë se vetullën nuk e ka të çarë për tu dukur gangsta por është një aksident kur ishte e vogël.

Nisur kjo nga shkrim ku thuhej se këngëtarja e kishte çarë vetullën të dukej si gangstere.

“Nuk e bëj që të dukem “gangsta”. E kam çarë që në moshën 6 vjeç. Aksident. Por e mbush gjithmonë me laps vetullash,”-shkruan këngëtarja në postimine saj në Instastory.

Image

Image