Të gjithë presim bashkëpunimin mes tyre, por shikoni si tallet Elgiti me Klean (FOTO) – AlpeGossip
Të gjithë presim bashkëpunimin mes tyre, por shikoni si tallet Elgiti me Klean (FOTO)

Të gjithë presim bashkëpunimin mes tyre, por shikoni si tallet Elgiti me Klean (FOTO)

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një ndër çiftet më simpatikë të showbizit shqiptar. Është për tu thënë se çifti është mjaft i komentuar dhe shpesh herë është vënë në qendër të thashethemeve nga mediat rozë.

Së fundmi vëmendja është tërhequr sërish drejt çiftit dhe shkak për këtë është bërë pikërisht Klea e cila së shpejti do të vijë më 4 këngë të reja, një ndër to do jetë enkas për të dashurin e saj, kompozitorin Elgit Doda.

Ndërkohë që të gjithë e presim këngën, Elgiti “tallet” me Klean! Së fundmi ai ka hedhur një foto shumë komike në rrjetet sociale. Në foton e mëposhtme shihet Klea e “modifikuar” nga Elgiti.

Me siguri kjo foto do iu shkri së qeshuri: