“TËRBOI” RRJETIN ME FOTON SEKSI/ Rashel Kolaneci “luan mendsh” edhe futbollistin shqiptar (FOTO) – AlpeGossip
“TËRBOI” RRJETIN ME FOTON SEKSI/ Rashel Kolaneci “luan mendsh” edhe futbollistin shqiptar (FOTO)

“TËRBOI” RRJETIN ME FOTON SEKSI/ Rashel Kolaneci “luan mendsh” edhe futbollistin shqiptar (FOTO)

Rashel Kolaneci është një ndër vajzat më seksi dhe më të komentuar në vendin tonë. Postimet në rrjetet sociale e bëjnë atë të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes dhe së fundmi është bërë konkurrente e spektaklit “Dance With Me” ku partner ka Seldin.

Jo më larg se dje asetet e saj superseksi u kthyen në një debat të nxehtë në spektaklin ku ajo merr pjesë, pikërisht pas kërcimit të saj seksual që u komentua nga juria si provokues.

Por sot si për inat të “gojëve të liga”, Rasheli ka ndarë në Instagramin e saj një foto që ka tërbuar të gjithë dhe nuk mund të mugonin komentet e shumta.

Shumë i komentuan të pasmet dhe trupin seksi, por futbollistit Drilon Tejeci që aktivizohet te ekipi i KEK në Supërligën Kosovare dhe është pjesë e Kombëtares U-21 të Kosovës i ka tërhequr vëmendjen fytyra.

“Ça fytyrë të bukur që ke”, i ka shkruar Tejeci i cili më parë ka qenë pjesë e ekipit të Kukësit në Shqipëri.