Tërmeti i fuqishëm ndihet në xhirime! Ja si reagojnë moderatori dhe i ftuari (VIDEO) – AlpeGossip
Tërmeti i fuqishëm ndihet në xhirime! Ja si reagojnë moderatori dhe i ftuari (VIDEO)

Tërmeti i fuqishëm ndihet në xhirime! Ja si reagojnë moderatori dhe i ftuari (VIDEO)

Tërmeti që preku vendin tonë shkaktoi panik të madh tek qytetarët. Nëse shumë prej tyre ishin në banesa apo ambjente punë të tjerë ishin në xhirimet e radhës televizive. Kështu ndodhi sot me stafin e programit “Një kat më lart’ të cilët po regjistronin takimin e kësaj të shtunë. Moderatori Ermal Peçi po zhvillonte bisedën në studio me këngëtarin Mateus Frroku teksa brenda pak sekondash janë ndjerë lëkundjet sizmike.

Ajo çfarë është mundur të shkëputet nga ky moment  e gjeni në videon e mëposhtme.