TRADHËTIA E TRISTAN/ Khloe Kardashian ka dy fjalë për “ish-in” (FOTO) – AlpeGossip
TRADHËTIA E TRISTAN/ Khloe Kardashian ka dy fjalë për “ish-in” (FOTO)

TRADHËTIA E TRISTAN/ Khloe Kardashian ka dy fjalë për “ish-in” (FOTO)

Para disa ditësh u deklarua se mori fund përfundimisht lidhja e Khloe me Tristan, 10 muaj pas skandalit të tradhtisë.

Burime thonë se ylli i televizoneve i dha fund lidhjes me basketbollistin dhe e kaloi Shën Valentinin nën shoqërinë e vajzës së saj, True.

Moderatorja Khloe Kardashian ka postuar një mesazh në Instagram ku shtoi dyshimet në lidhje me marrëdhënien e saj me basketbollistin.

Në fotografinë ku duket tepër joshëse, Khloe shkruajti: “A jeni të gatshëm të hiqni dorë nga ajo që doni për atë që doni?”

Ky koment habiti të gjithë fansat dhe të gjithë kërkojnë të dinë se cfarë po ndodh mes ciftit të famshëm. Tristan  tradhtoi Khloe me disa vajza të ndryshe gjatë kohës që ajo ishte shtatzënë me vajzën e tyre. Edhe pas skandalit, Kardashian nuk i dha fund lidhjes dhe vendosi ta falte. Çifti nuk është parë së bashku që nga mesi i muajit janar.