Tregon pse do të hiqte dorë nga muzika dhe vitet që do e shohim në skenë/ Aurela Gaçe na"habiti" me përgjigjet (FOTO) - AlpeGossip
Tregon pse do të hiqte dorë nga muzika dhe vitet që do e shohim në skenë/ Aurela Gaçe na”habiti” me përgjigjet (FOTO)

Tregon pse do të hiqte dorë nga muzika dhe vitet që do e shohim në skenë/ Aurela Gaçe na”habiti” me përgjigjet (FOTO)

Aurela Gaçe është një ndër këngëtaret më të preferuara të publikut shqiptar.  Ajo dallohet për natyrën pa komplekse edhe të çiltër, kohët e fundit ajo gjithmonë u ka kthyer përgjigje kritikave të ndjekësve.

Ditën e sotme ajo është bër pjes e lojës “pyetje edhe përgjigje”. Aurela u është përgjigjur dy prej pyetjeve më me “spec”.