TREGON SE ÇFARË KALOI PËR TË REALIZUAR FOTON PERFEKTE/ Samanta kritikohet nga fansat (FOTO) - AlpeGossip
TREGON SE ÇFARË KALOI PËR TË REALIZUAR FOTON PERFEKTE/ Samanta kritikohet nga fansat (FOTO)

TREGON SE ÇFARË KALOI PËR TË REALIZUAR FOTON PERFEKTE/ Samanta kritikohet nga fansat (FOTO)

Në postimet e rrjeteve sociale ne shohim vetëm rezultatin, por asnjëherë nuk mund ta marrim me mend se çfarë ka kaluar dikush për të bërë atë foton perfekte.

Këngëtarja Samanta Karavella u tregua transparente me ndjekësit e saj, pasi postoi një video të filmuar gjatë një “photoshoot”-i, ku shkruan: “Realiteti vs Instagram-i”.

Nëse ju ka pëlqyer shumë fotografia e saj me fustanin e kuq, Samanta tregon se nuk ishte e lehtë për të që ta realizonte.

Ajo qëndronte në një gurore në Krujë, e rrethuar nga tymi dhe pluhuri.

Kaq mjaftoi që ndjekësit e saj të reagonin, disa të shqetësuar për këngëtaren dhe të tjerët duke bërë batuta:

Por rezultati ia vlejti: