U HABITËM/ Humbi 10.2 mln dollarë por Victoria Beckham nuk heq dorë nuk jeta luksoze (FOTO) – AlpeGossip
U HABITËM/ Humbi 10.2 mln dollarë  por Victoria Beckham nuk heq dorë nuk jeta luksoze (FOTO)

U HABITËM/ Humbi 10.2 mln dollarë por Victoria Beckham nuk heq dorë nuk jeta luksoze (FOTO)

Ikona e modës Victoria Beckham ka përjetuar një humbje të madhe prej 10.2 milionë dollarësh nga kompania e saj.

Pavarësisht kësaj, ajo dhe bashkëshorti David vazhdojnë të shijojnë jetën luksoze.

Victoria ka publikuar fotografinë e një shishe vere në Instagram, vlera e së cilës arrin në 309 paund. Ajo ka publikuar në ‘Instagram’ fotografinë e një shishe vere, e cila kushton plot 309 paund.

Më pas, 44-vjecarja ka shijuar mbrëmjen e Krishtlindjeve me fëmijët dhe bashkëshortin e saj në shtëpi.