“U RRITA DUKE DËGJUAR 2PAC”/ Ëndërr e bërë realitet, Flaka Krelani bashkëpunim me reperin amerikan (VIDEO) – AlpeGossip
“U RRITA DUKE DËGJUAR 2PAC”/ Ëndërr e bërë realitet, Flaka Krelani bashkëpunim me reperin amerikan (VIDEO)

“U RRITA DUKE DËGJUAR 2PAC”/ Ëndërr e bërë realitet, Flaka Krelani bashkëpunim me reperin amerikan (VIDEO)

Ky vit i ri ka ardhur me surpriza për këngëtaren e njohur Flaka Krelani.

Ajo ka bërë realitet një ëndërr të cilën e ka pasur prej kohësh.

Flaka do të sjellë një bashkëpunim me reperin Young Noble, nga grupi Outlawz i 2Pac.

Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka ndarë disa fragmente nga kënga, ndërsa krahas postimit shkruan:

“E lumtur të ju njoftoj se PLAYA vjen në bashkëpunim me një prej artistëve më të mirë të të gjitha kohërave në Hip Hop, Young Noble, një prej anëtarëve të grupit Outlaw, besoj që jeni gati. Unë u rrita duke dëgjuar 2Pac, Outlawz, dhe kjo është një ëndërr e imja e bërë realitet. Faleminderit Young Noble që e realizove, ju vlerësoj shumë dhe ju dua. Premiera të shtunën ora 18:00”-janë fjalët e saj në postim.