“UNË TË LUAJ ME TY NË ÇIFT?”/ Xhihani “LLAHTARISET” pas përgjigjes negative që merr nga aktorja – AlpeGossip
“UNË TË LUAJ ME TY NË ÇIFT?”/ Xhihani “LLAHTARISET” pas përgjigjes negative që merr nga aktorja

“UNË TË LUAJ ME TY NË ÇIFT?”/ Xhihani “LLAHTARISET” pas përgjigjes negative që merr nga aktorja

Menjëherë me nisjen e sezonit të ri të serialeve në turqi, kanë nisur edhe debatet e para mes aktorëve. Erkan Pettekaya, i njohur më së shumti me rolin si ‘Xhihani’ në ‘Fate të kryqëzuara’, do të jetë pjesë e një seriali të ri.  Produksioni kishte nisur kërkimin për gjetjen e aktores që do të jetë bashkëshortja e tij në film dhe për këtë rol kanë propozuar Irem Sak, e cila e ka acaruar keq ‘Xhihanin’ duke refuzuar ofertën për të luajtur krah tij.  Ajo është shprehur se nuk do të mund të martohej kurrë me të, deklaratë e cila e ka ofenduar aktorin. Madje gjatë një interviste ditën e djeshme, ai ka kërkuar i revoltuar të mos e pyesin më lidhur me këtë temë.