Zbulohen dy konkurentët më simpatikë të “Dance With Me”/ E kemi të vështirë ti dallojmë nga njëri-tjetri (FOTO)] – AlpeGossip
Zbulohen dy konkurentët më simpatikë të “Dance With Me”/  E kemi të vështirë ti dallojmë nga njëri-tjetri (FOTO)]

Zbulohen dy konkurentët më simpatikë të “Dance With Me”/ E kemi të vështirë ti dallojmë nga njëri-tjetri (FOTO)]

Përgatitjet kanë nisur prej disa javësh. Dance With Me 5 është shumë pranë. Kanë mbetur vetëm pak javë që dritat e teatrit të Tv Klan të ndizen për të pritur në skenën e madhe të tjerë konkurrentë.

Me firmën e producenteve Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu, DWM edhe këtë vit premton një spektakël të gjallë që do të pasurohet çdo të hënë me emocione të gjalla, shkruan Class.

Produksioni, sonte ka zbuluar një dyshe mjaft interesante. Këtë sezon, edhe dy binjakët e njohur të Al Pazar, Romeo dhe Donald Veshaj do të jenë pjesë e skenës së kërcimit.

Të dy ata njihen për humorin e tyre dhe me siguri do t’a shpalosin atë dhe në skenën e Dance With Me.