XHELOZE? Shihni si reagon Adelina Tahiri kur bashkëshorti kërcen me balerinën ekzotike – AlpeGossip
XHELOZE?  Shihni si reagon Adelina Tahiri kur bashkëshorti kërcen me balerinën ekzotike

XHELOZE? Shihni si reagon Adelina Tahiri kur bashkëshorti kërcen me balerinën ekzotike

Këngëtarja Adelina Tahiri është bërë shpesh pjesë e lajmeve në mediat rozë për martesën e saj me avokatin maqedonas Serjozha Markov.

Mirëpo pavarësisht diskutimeve në rrjete sociale duket se Adelina nuk ndikohet aspak nga komentet negative dhe marrëdhënia e saj me bashkëshortin shkon më së miri.

Madje mbrëmjen e kaluar dyshja janë argëtuar deri në orët e vona pas mesante mes miqve, muzikës dhe kërcimeve.

Ka qënë këngëtarja ajo që e ka treguar këtë përmes postimeve në Instastory, ku ka filmuar edhe bashkëshortin duke kërcyer me një balerinë ekzotike.

Mesa duket këngëtarja shqiptare nuk është aspak xheloze dhe nuk e ka problem ta tregojë dhe publikisht këtë gjë.