“A TË KA PRANU ORI?” Fansi vë në siklet moderatorin: Dukesh që ke ra brenda (FOTO) – AlpeGossip
“A TË KA PRANU ORI?” Fansi vë në siklet moderatorin: Dukesh që ke ra brenda (FOTO)

“A TË KA PRANU ORI?” Fansi vë në siklet moderatorin: Dukesh që ke ra brenda (FOTO)

Isli Islami dhe Ori Nebiaj janë dy moderatorët simpatikë të “Wake Up”.

Moderatori i njohur ka mirëpritur pyetjet e çfarëdoshme në llogarinë e tij në Instagram por njëra prej tyre e ka vendosur në siklet.

“A të ka pranu Ori, se dukesh që ke ra brenda”, pyet fansi ndërkohë Isli jep një përgjigje irnoike:

“Pa shiko, pa shiko” shkruan ai si për të mohuar gjtihçka.

/AlpeNews.al