ARIANA GRANDE ËSHTË BISEKSUALE? Me deklaratën e saj, na la gojëhapur – AlpeGossip
ARIANA GRANDE ËSHTË BISEKSUALE? Me deklaratën e saj, na la gojëhapur

ARIANA GRANDE ËSHTË BISEKSUALE? Me deklaratën e saj, na la gojëhapur

Këngëtarja me famë botërore Ariana Grande pasi publikoi këngën e saj më të re të titulluar “Monopoly”, një bashkëpunim me Victoria Monet, është quajtur biseksuale.

E dini përse?

Sepse në një pjesë të caktuar të tekstit thuhet: “Më pëlqejnë femrat dhe meshkujt. Punoj kaq shumë, kam nevojë për një binjak.”

Kaq ka mjaftuar që të gjithë të vënë në pikëpyetje orientimin seksual të yllit të muzikës, mirëpo ajo nuk ka mbetur në heshtje pas gjithë aludimeve të shumta.

25-vjeçarja ka reaguar përmes një statusi në rrjetin social Twitter ku shkruan: “Nuk e kam ndjerë përpara dhe ende nuk e ndjej nevojën për ta ditur, që është në rregull!”

 

Siç shumica prej jush mund ta kuptojnë, Ariana i referohet orientimit të saj seksual dhe na la të gjithëve gojëhapur pas kësaj.

Për hir të së vërtetës e gjitha kjo tingëllon si diçka që nuk është aspak në rregull!