Aulona Musta flet për “DWTS”: Një pjesë e publikut mbetën të zhgënjyer sepse… – AlpeGossip
Aulona Musta flet për “DWTS”: Një pjesë e publikut mbetën të zhgënjyer sepse…

Aulona Musta flet për “DWTS”: Një pjesë e publikut mbetën të zhgënjyer sepse…

Aulona Musta ishte e ftuar në “TAR” ku ashtu si Blendi zbuloi se është pro lidhjeve në rrjetet sociale aq më tepër nëse ato përfundojnë në martesë.

Ndryshe nga i ftuari i parë ajo theksoi se në Shqipëri këto njohje apo lidhje paragjykohen shumë dhe shpeshherë për shkak të këtij paragjykimi përfundojnë pa arrirë askund.

Kjo duket si diçka e padrejtë dhe meqë ra fjala për padrejtësi, në Shqipëri të tilla si këto ka shumë. Gazetarja e famshme gjithashtu na zbuloi detaje nga spektakli i kërcimit ku ishte pjesëmarrëse madje, ishte pretendente për fitore. Edhe pse kupa i shkoi këngëtares Soni Malaj një pjesë e madhe e publikut mbetën të zhgënjyer pasi mendonin se fitorja i takonte Aulonës.