ÇFARË GUXIMI/ Shihni si hajduti përdor gazetën dhe i vjedh telefonin një gruaje para syve të saj (VIDEO) – AlpeGossip
ÇFARË GUXIMI/ Shihni si hajduti përdor gazetën dhe i vjedh telefonin një gruaje para syve të saj (VIDEO)

ÇFARË GUXIMI/ Shihni si hajduti përdor gazetën dhe i vjedh telefonin një gruaje para syve të saj (VIDEO)

Ky është momenti kur një burrë i vjedh telefonin celular një pronareje të një sallon bukurie, para syve të saj.

Në pamjet filmike do të shikoni hajdutin duke i folur pronares Chester rreth një intervenimi në vetullat e tij, dhe më pas vendos një gazetë, mbi telefonin e saj Samsung Galaxy S9 dhe ja merr.

Shikuesit e videos në rrjetet sociale kanë thënë se i njëjti njeri kishte synuar të vidhte edhe në sallone të tjera bukurie duke përdorur të njëjtën teknikë në një zonë të madhe të Merseyside dhe Cheshire.