“ÇIFTI I SHERREVE”/ Pasi rrahën banakieret, reperët kënaqen me të pasmet e striptisteve (FOTO) – AlpeGossip
“ÇIFTI I SHERREVE”/ Pasi rrahën banakieret, reperët kënaqen me të pasmet e striptisteve (FOTO)

“ÇIFTI I SHERREVE”/ Pasi rrahën banakieret, reperët kënaqen me të pasmet e striptisteve (FOTO)

Çifti i ‘sherreve’, reperët e famshëm Cardi B dhe Offset janë kthyer në klubin e striptizës, por këtë herë nuk ka grushte apo hedhje të pjeve.

Mbrëmjen e së dielës, ata shkuan në një klub nate në Los Anxheles duke mos i dhënë rëndësi askujt dhe duke shijuar të pasmet seksi të striptisteve. Kjo është hera e parë që sillen si ‘zotërinj’ që pas vizitës të fundit të Cardit që rrahu dy banakiere.

Offset arriti të merrte situatën nën kontroll duke i bërë me dije të gjithë femrave se kishte shkuar me bashkëshorten e tij. Këtë gjë e realizoi duke i blerë Cardit një buqetë të madhe me trëndafila të kuq.