DEDIKIMI I VEÇANTË/ Elsamedi i BB prezanton të dashurën super yll (FOTO) – AlpeGossip
DEDIKIMI I VEÇANTË/ Elsamedi i BB prezanton të dashurën super yll (FOTO)

DEDIKIMI I VEÇANTË/ Elsamedi i BB prezanton të dashurën super yll (FOTO)

Me siguri të gjithë e mbani mend Elsamedin e “Big Brother”, ish-banorin i cili tërhoqi vëmendjen gjatë qëndrimit në shtëpinë e famshme dhe pas daljes vazhdoi karrierën muzikore me klipe të reja.

Prej më shumë se një viti Elsamedi është i lidhur me një vajzë bjonde shumë simpatike me të cilën së fundmi ka filluar të postojë shpesh foto.

Ditën e sotme këngëtari ka postuar një foto ku shfaqet përqafuar me të dashurën dhe bën një urim për Shën Valentinin.

“Gezuar Shen valentinin për të gjith ju të Dashuruar dhe te pa dashuruar , Uroj që te jeni te Lumtur sa me shume dhe te jepni Dashuri kudo që shkoni kudo qe rrini dhe me kedo që rrini!

Jetoni të Lumtur. Dashuria mbi te gjitha eshte frymezimi kryesor për të bere gjera te mira ne jete. Vlersoni sa me shum ato qe keni Afer dhe qe ju duan”, shkruan Elsamedi.