”DO ISHE LIDHUR ME NJË KRIMINEL?” Rike Roçi i përgjigjet ndjekësit: Unë kurrë… (FOTO) – AlpeGossip
”DO ISHE LIDHUR ME NJË KRIMINEL?” Rike Roçi i përgjigjet ndjekësit: Unë kurrë… (FOTO)

”DO ISHE LIDHUR ME NJË KRIMINEL?” Rike Roçi i përgjigjet ndjekësit: Unë kurrë… (FOTO)

Rike Roçi, bukuroshja shqiptare ndjekëse pas futbollit është një nga femrat më të pëlqyera e të ndjekura të publikut.

Rikja është shumë aktive në Instagram, ku shpesh poston fotot e video nga jeta e saj personale dhe profesionale. Ditën e sotme ajo ka vendosur të bëjë një lojë me ndjekësit e saj ku ata e pyesin dhe bukuroshja përgjigjet.

Një ndjekës në njërën nga pyetjet ishte shprehur: Do ishe lidhur me një kriminel? 

E shqetësuar nga kjo pyetje, Rikja i është kthyer: O Çfarë e keni këtë temë sot?? Jo un personalisht kurrë. 

Mesa duket, Rikja as nuk do e çonte nëpër mend ta bënte këtë gjë, madje dhe pyetja e shqetëson. /AlpeGossip.al