“DO TË BËJMË NJË TRESHE”/ Prezantuesja e njohur tregon si ftoi aktorin me të dhe burrin e saj – AlpeGossip
“DO TË BËJMË NJË TRESHE”/ Prezantuesja e njohur tregon si ftoi aktorin me të dhe burrin e saj

“DO TË BËJMË NJË TRESHE”/ Prezantuesja e njohur tregon si ftoi aktorin me të dhe burrin e saj

Aktori i serialit “Friends” Matt LeBlanc kohë më parë tha se kishte marrë një ofertë për të kryer marrëdhënie seksuale treshe me Sharon Osbourne dhe burrin e saj.

Së fundmi Sharon Osbourne dhe aktori i famshëm i serialit ‘Friends’ ishin të ftuar në ‘CBS’. Ka qenë Sharon ajo që ka treguar se propozimi që i kishte bërë aktorit të famshëm, Matt Le Blanc në Golden Globes në vitin 2012, ishte i vërtetë.

Prezantuesja angleze ka thënë:

Kur e takova Matt për herë të parë, ai më tha: “Unë jam një fans i madh i burrit tuaj. Ai ishte i mrekullueshëm dhe unë menjëherë i thashë: ” Oh kjo është super. Ndoshta pas kësaj mbrëmje ti mund të vish në shtëpinë tonë dhe do të bëjmë një treshe.”

Më pas aktori tregoi se kishte shpresuar që Sharon të bënte shaka, por mesa duket ajo e ka pasur me të vërtetë.

Gjatë intervistës aktori ka thënë:

Do më pëlqente ishte vetëm një shaka, por nuk paska qenë kështu aspak.”