Dy "bishat" e OTR nuk flasin me njëra-tjetrën? Ja e vërteta marrëdhënies së Oriola Marashit dhe Keisi Medinit (FOTO) - AlpeGossip
Dy “bishat” e OTR nuk flasin me njëra-tjetrën? Ja e vërteta marrëdhënies së Oriola Marashit dhe Keisi Medinit (FOTO)

Dy “bishat” e OTR nuk flasin me njëra-tjetrën? Ja e vërteta marrëdhënies së Oriola Marashit dhe Keisi Medinit (FOTO)

OTR është një ndër label-at më të fuqishëm shqiptarë dhe ndër më të famshmit, njëkohësisht. Suksesi ka folur vetë dhe grupi OTR ia ka dalë më së miri edhe kur ishte me ta Enca, por edhe më pas. Pas largimit të këngëtares të shumë HIT-eve, Noizy vendos të bëjë pjesë të ekipit bukuroshen Keisi Medini, vajzën e këngëtarit të famshëm, Sabian. Por ajo që bëri ‘BOOM’-in e madh ishte kur pjesëe ekipit u bë modelja seksi, Oriola Marashi.

Por e keni menduar ndonjëherë si është marrëdhënIa mes dy vajzave të OTR, Oriola Marashit dhe Keisi Medinit?

Në një foto të postuar nga Keisi në Instagram, Oriola i lë një koment gallatë, çka na lë të kuptojmë se kanë një marrëdhënie mjaft të mirë edhe pse nuk i shohim bashkë.