ËSHTË KLAUDIA PEPA APO…? Balerina do t’ju lërë gojë hapur me këtë pamje (FOTOT) – AlpeGossip
ËSHTË KLAUDIA PEPA APO…? Balerina do t’ju lërë gojë hapur me këtë pamje  (FOTOT)

ËSHTË KLAUDIA PEPA APO…? Balerina do t’ju lërë gojë hapur me këtë pamje (FOTOT)

Balerina shqiptare shumë e famshme në Itali, Klaudia Pepa vazhdon prej vitesh të jetë një nga personazhet më të komentuar në media dhe publiku ka gjithnjë kuriozitet për të.

Klaudia është edhe shumë e ndjekur në rrjete sociale e veçanërisht në Instagram ku poston shpesh foto nga përditshmëria.

Sot balerina i ka lënë të gjithë fansat gojë hapur me disa foto ku shfaqet e veshur nga koka tek këmbët me rozë e ku duket elegante si një Barbie.

Nuk kanë munguar komplimentat e shumta për Klaudian e cila shprehet se roza është ngjyra e saj e preferuar.