GJENI PERSONAZHN NË FOTO/ Sot një nga këngëtaret më të komentuara në rrjet, ja si dukej ajo në fëmijërinë e saj – AlpeGossip
GJENI PERSONAZHN NË FOTO/ Sot një nga këngëtaret më të komentuara në rrjet, ja si dukej ajo në fëmijërinë e saj

GJENI PERSONAZHN NË FOTO/ Sot një nga këngëtaret më të komentuara në rrjet, ja si dukej ajo në fëmijërinë e saj

Sot ajo është një nga këngëtaret më me zë në industrinë tonë muzikore. Filloreta Raçi ose e njohur nga të gjithë si Fifi, sot gëzon një popullaritet të madh. Kohëve të fundit ajo po jeton një periudhë të artë si nga ana personale dhe ajo profesionale.

Mirëpo shumë pak nga ju e dini si dukej kengëtarja kosovare e vogël. Fotoja e mësipërme është e shkëputur nga albumi fotografik i këngëtares në fëmijërinë e saj. Në foto, Fifi duket ndryshe me flokët e prera shkurt, fytyrën rrumbullake, por gjithmonë me buzëqeshjen e ëmbël në fytyrë.

Ju kujtojmë që Filloreta prej muajsh po përjeton një histori të bukur dashurie me Adis Patushin. Dyshja që nga momenti që publikuan hapur raportin e tyre, nuk ndahen asnjë minutë. Edhe në angazhimet e shumta që këngëtarja ka, Adisi është pranë saj, duke i asistuar në gjithçka.