GJIKO FESTON 30-VJETORIN/ E surprizon Elita ja sa dhurata i ka bërë ajo: Dashuria e jetës sime… – AlpeGossip
GJIKO FESTON 30-VJETORIN/ E surprizon Elita ja sa dhurata i ka bërë ajo: Dashuria e jetës sime…

GJIKO FESTON 30-VJETORIN/ E surprizon Elita ja sa dhurata i ka bërë ajo: Dashuria e jetës sime…

Reperi nga Kosova, Asdren Gjikolli, i njohur ndryshe si Gjiko, është ndër më të komentuarit në rrjetet sociale. Ditën e djeshme ai festoi 30-vjetorin e lindjes dhe në ndër të këngëtarit është organizuar një festë me të afërm e miq.

Urimet kanë qenë të shumtë nga fansa, kolegë dhe familjarë. Dhe ai më i veçanti ishte i bashkëshortes së tij, Elita. Prezantuesja kishte zgjedhur një foto të tyre së bashku ku këngëtari shfaqej duke e puthur.

“Urime ditëlindjen dashuria e jetës ëime ♥️!Te dua”. “30 dhurata për 30 vjet“-shkroi Elita në Instagram. Ajo që binte në sy ishte torta dhe çfarë ishte shkruar në të.

 

 

Gjiko dhe Elita janë prindër të një djali dhe po ashtu janë në pritje të fëmijës së dytë.foto galeri foto galeri