“HUMBA THJESHT NJË COPË M*T”/ Morena Taraku shpërthen në ofendime (FOTO) – AlpeGossip
“HUMBA THJESHT NJË COPË M*T”/ Morena Taraku shpërthen në ofendime (FOTO)

“HUMBA THJESHT NJË COPË M*T”/ Morena Taraku shpërthen në ofendime (FOTO)

Këngëtarja Morena Taraku është një ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar dhe ndër më të ndjekurat në rrjetin social Instagram. Pozat e saj seksi nuk kalojnë pa marrë vëmendjen e fansave, të cilët e komplimentojnë jo vetëm për bukurinë dhe format trupore, por edhe stilin në të veshur.

Ditën e sotme, Morena i ka habitur të gjithë me disa postime në Instastory ku ka shpërthyer në ofendime ndaj një personi që vendosi ta lërë misterioz në sytë e publikut.

“Koha të them diçka: Sa do të doja që të gjithëve t’ju thoja sa vleni për mua. Ata që i dua dhe ata që “i dua”. Mua më bën të jetoj ajo copë dashuri që kam për njerëzit e mi, por jo për ata që i kam etiketuar të rremë.

Ti s’ke fytyrë të më shikosh në sy sepse ndjen keqardhje për veten tënde se sa i/e humbur je. Po shokët e mi të vërtetë janë ende përballë fytyrës time dhe i shoh çdo ditë.”- shkruan Morena.

“Kurse ti që ishe vetëm një gënjeshtër je asgjë më shumë se një copë mut. Ti jeton nëpër ditë jetime sepse asnjëher nuk ishe, as nuk do jesh mirë. E për copa muti që humba e do humb në këtë botë s’do mërzitem kurrë sepse ishe vetëm një copë mut në jetën time dhe ashtu do jesh gjithmonë. Ose thjesht ke qenë bythëlarës.”- vazhdon këngëtarja.

 

“Kuptohet, atëherë kisha nevojë unë ose mungonte ndokush i afërt. Ta kisha bërë tag por bëhesh i famshëm e ta then. Kështu që e di vetë kush është.”- ka përfunduar ajo.