KA NJË LIDHJE SHUMË TË NGUSHTË/ Rezarta Shkurta zbulon talentin e kaçurrelses së saj të vogël (FOTO) – AlpeGossip
KA NJË LIDHJE SHUMË TË NGUSHTË/ Rezarta Shkurta zbulon talentin e kaçurrelses së saj të vogël (FOTO)

KA NJË LIDHJE SHUMË TË NGUSHTË/ Rezarta Shkurta zbulon talentin e kaçurrelses së saj të vogël (FOTO)

Rezarta Shkurta  e ka treguar gjithmonë se me vajzën e saj Herën ka një lidhje shumë të ngushtë. Shpesh ajo është shprehur se  maja më e lartë e lumturisë për të është Hera dhe se e prek këtë majë çdo ditë, orë e sekond.

Rezarta vazhdimisht publikon foto fëmijësh të ndryshëm si rrjedhojë e pasionit të saj si fotografe.  Këtë herë, në Instastoryn e saj , ajo ka vënë në qendër të bijën. Hera shfaqet duke pikturuar dy lule të bukura. “Hera piktorja”, ka shkruar Rezarta duke bërë të ditur pasionin e së bijës.

Në video nuk shfaqet fytyra e Herës por mund t’i dallojmë kaçurrelat e bukura.