“KRIJESAT E MREKULLUESHME”/ Kur VIP-at shqiptar “fiksohen” pas fotove me… kafshë të egra (FOTO) – AlpeGossip
“KRIJESAT E MREKULLUESHME”/ Kur VIP-at shqiptar “fiksohen” pas fotove me… kafshë të egra (FOTO)

“KRIJESAT E MREKULLUESHME”/ Kur VIP-at shqiptar “fiksohen” pas fotove me… kafshë të egra (FOTO)

Vipat shqiptar gjithnjë ndajnë eksperiencat e tyre në rrjete sociale duke qenë kështu edhe më afër me ndjekësit e tyre.

Përpos fotove e videove të jetës së përditshme apo reklamimit të punës së tyre, ata ndajnë edhe çdio moment nga udhëtimet në destinacione të ndryshme.

Një nga eksperiencat më të paharrueshme për to, është edhe “takimi” përballë me ato që njihen nga të gjithë si kafshë mjaft të rrezikshme.

Sigurisht që këtë eksperiencë ata nuk mund të mos e  dokumentojnë me foto në rrjete sociale të cilat priten mirë dhe mjaft argëtuese edhe nga fansat e tyre.

Këto krijesa i quajnë si të mrekullueshme dhe si eksperienca mjaft të bukura.

Klaudia Pepa

View this post on Instagram

Durante lo stage 🐍 🐍 🐍

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

Drilona dhe Kristian Boci

View this post on Instagram

Danger and Beauty! Such an amazing creature

A post shared by Drilona Boci (@drilona_boci) on

Ndërkohë aktori i njohur nuk ka se si ta shoqërojë me humor një foto të tillë…

Elvis Pupa

Ledri Vula

Tayna

/AlpeNews.al