Marrëdhënia treshe ka marrë fund! Egla Harxhi rrëfehet për herë të parë: “Njerëzit ndryshojnë kur nuk e pret” – AlpeGossip
Marrëdhënia treshe ka marrë fund! Egla Harxhi rrëfehet për herë të parë: “Njerëzit ndryshojnë kur nuk e pret”

Marrëdhënia treshe ka marrë fund! Egla Harxhi rrëfehet për herë të parë: “Njerëzit ndryshojnë kur nuk e pret”

Kohë më parë në media bëri mjaft bujë lajmi për marrëdhënien treshe të Ish Miss Shqipërisë Egla Harxhi. Por për pak kohë në jetën e Eglës kanë ndodhur ndryshime të mëdha. 2 muaj më parë ajo është bërë nënë e vogëlushit Luxifer dhe duket se gjërat kanë ndryshuar edhe në marrëdhënien e saj.

Ne zbuluam se Egla nuk kishte në rrjetet sociale foto me partneren Alessian si dhe nuk e ndiqnin me njëra tjetrin. Nisur nga kjo, në një intervistë të dhënë për “Thumb” me Aulonën dhe Fatmën, ish miss Shqipëria ka treguar se çdo gjë ka marrë fund.

“Nuk do doja të ndalesha shumë tek kjo pyetje, detajet na perkasin vetem ne por do te thoja që fakteqsisht njerëzit ndryshojnë, nuk është ashtu siç e kishe menduar, gjërat ndryshojnë jo për mirë. Gjërat që ti nuk i ke në dorë dhe nuk prisje të merrnin një formë jo pozitve”.- ka thënë ajo.

Pra duket se edhe familja e tyre tashmë është kthyer në një familje normale.

Thumb 24 mars pjesa 1

Kete jave ne emisionin Thumb ne Abc News me Fatmen dhe Aulonen ka qene e ftuar ish Miss Shqiperia, Egla HArxhi, e cila ka rrefyer se marredhenia e saj treshe ka marre fund!Mikrofoni i Thumb ka shkuar ne eventin e radhes ne kryeqytet "Rikthimi i Dallendysheve", ku Andi ka thumbuar te ftuarit, sic vetem ai di!

Posted by Blitz.al on Samstag, 24. März 2018