MBETËM PA FJALË/ Vëllai i Gjikos i propozoi të dashurës në Paris dhe ajo tha “po” (FOTO) – AlpeGossip
MBETËM PA FJALË/ Vëllai i Gjikos i propozoi të dashurës në Paris dhe ajo tha “po” (FOTO)

MBETËM PA FJALË/ Vëllai i Gjikos i propozoi të dashurës në Paris dhe ajo tha “po” (FOTO)

Ndoshta emri Arbër Gjikolli nuk ju thotë gjë, por Big Bang Beats po. Producenti pas shumicës së këngëve të Gjikos, vëllait të tij – dhe jo vetëm – Arbër Gjikolli i propozoi të dashurës së tij, Blerina Bokshit në Paris dhe mori përgjigjen e dëshiruar: Po!

Gjikolli postoi në Instagram një foto nga momenti i lumtur, ku vihet re tashmë e fejuara e tij që e puth. Në sfond, kulla Eifel.

Blerina postoi të njëjtën foto me përshkrimin, “S’dua të ndaloj së krijuari kujtime me ty. Të dua.”

View this post on Instagram

She said Yes 💫♥️

A post shared by Arbër Gjikolli (@bigbangbeats) on