MBUSH SOT 7 VJEÇ/ Brenda ditëlindjes së veçantë të vajzës së Inis Gjonit (VIDEO) – AlpeGossip
MBUSH SOT 7 VJEÇ/ Brenda ditëlindjes së veçantë të vajzës së Inis Gjonit (VIDEO)

MBUSH SOT 7 VJEÇ/ Brenda ditëlindjes së veçantë të vajzës së Inis Gjonit (VIDEO)

Ditën e sotme vajza e Inis Gjonit, Coco Antonel ka ditëlindjen. Bukuroshja mbush 7 vjeç dhe me këtë rast familja e saj i ka organizuar një festë të veçantë.

Nëpërmjet disa postimeve në ‘Instagram’, tezja e saj Ingriti ka zbuluar pamje nga festa. Ato i kanë mbledhur Coco Antonelës miqtë e saj të ngushta në një qendër estetike ku mbizotëron ngjyra rozë dhe ajo gold.

Fëmijët kanë veshur robdëshampër për t’ju përshtatur festës. Ata i kanë uruar ditëlindjen shoqes së tyre me tortë dhe më pas janë futur në ujë për një ‘party’.