MË NË FUND/ Rihanna zbulon surprizën e shumëpritur nga fansat… (FOTO) – AlpeGossip
MË NË FUND/ Rihanna zbulon surprizën e shumëpritur nga fansat… (FOTO)

MË NË FUND/ Rihanna zbulon surprizën e shumëpritur nga fansat… (FOTO)

Është 29 vjeç dhe ka një CV artistike mjaft të pasur. E kemi parë të shijojë sukses këngësh hit, e kemi parë aktore, ka bashkëprezantuar Met Gala-n, ka lançuar një linjë të famshme make up-i dhe një linjë të brendshmesh në vetëm pak kohë. Gjithashtu para dy vitesh publikoi edhe albumin e fundit. Por pas një mugese jot ë shkurtër në muzikë, RiRi me postimin e fundit zbuloi surprizën për fansat.

Së fundmi këngëtarja ka postuar disa story të njëpasnjëshme në llogarinë e saj të Instagram-itku shfaqet në studio para një mikrofoni.

Para dy muajsh Rolling Stone thanë se ajo po punon për një album në të cilin do të shfaqë 100% origjinën e saj.