MODELJA E NJOHUR SHQIPTARE NUK E FSHEH GËZIMIN/ Takon Selena Gomez në Festivalin e Kanë - AlpeGossip
MODELJA E NJOHUR SHQIPTARE NUK E  FSHEH GËZIMIN/ Takon Selena Gomez në Festivalin e Kanë

MODELJA E NJOHUR SHQIPTARE NUK E FSHEH GËZIMIN/ Takon Selena Gomez në Festivalin e Kanë

Modelja e njohur dhe partnerja e boksierit shqiptar, Robin Krasniqit, ka marrë pjesë së fundmi në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në Kanë, ku ishin të pranishëm figura të njohura të Hollywood-it.

Heidi Lushtaku tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me një pozë të publikuar në profilin e saj në Instagram, ku kishte pozuar me këngëtaren dhe aktoren e njohur Selena Gomez.

Vajzat u fotografuan teksa Heidi i dhuronte një puthje Selenës dhe fotoja ka marrë menjëherë shumë pëlqime e komente ku fansat komplimentonin vajzat.