“NE I KEMI BIO DHE NUK MBURREMI SI TY…/ Komentet “pikante”, ja si fansat “thumbojnë” VIP-at (FOTOT) – AlpeGossip
“NE I KEMI BIO DHE NUK MBURREMI SI TY…/ Komentet “pikante”, ja si fansat “thumbojnë” VIP-at (FOTOT)

“NE I KEMI BIO DHE NUK MBURREMI SI TY…/ Komentet “pikante”, ja si fansat “thumbojnë” VIP-at (FOTOT)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Kiara Tito ka postuar një foto disa orë më parë ku ka veshur një jumpsuit ngjyrë bojëqielli me të bardhë, ku duket mjaft bukur. Ndjekësve të saj nuk i ka shpëtuar kjo foto me komente të shumta, por një koment thumbues dhe që ra në sy ishte një nga ndjekësit e saj ku shkruan: Kur bën edhe ti si e bukur. Që e ke fytyrën si b*thë pule. Hardhucee dhe një emoji me të vjellë”, duke e thumbuar moderatoren se bën si e bukur.

Aulona Musta ka postuar një foto në plazh me bikini ku i duket trupi mjaft në formë. Një koment pikant ishte nga ndjekësja e saj ku i shkruan: Kur të rritem dua të bëhem si burrë, ky koment nënkupton se komentueses nuk i pëlqen trupi i Aulonës se duket si burrë me muskuj dhe e thumbon qe kur të rritem dua të bëhem si burrë.

Enca ka postuar një video disa orë më parë ku ka veshur një dekolte dhe gjysma e gjoksit është jashtë. Kjo video nuk ka shpëtuar nga komentet thumbuese të ndjekësve të saj. Njëra nga ndjekset i shkruan: Ne moj motra i kemi..bijo…e s smburremi kaq…sa ti që i ke silikon…bëhu pak më serioze…ka lezet pak seriozllëku. Ajo e thumbon se këngëtarja e ka gjoksin silikon dhe mburret shumë në krahësim me vajzat që i kanë bio dhe duket të jetë më serioze.