“NUK DO E PREZANTOJË MË “PITER PANIN?”/ Alketa Vejsiu jep lajmin për të gjithë – AlpeGossip
“NUK DO E PREZANTOJË MË “PITER PANIN?”/ Alketa Vejsiu jep lajmin për të gjithë

“NUK DO E PREZANTOJË MË “PITER PANIN?”/ Alketa Vejsiu jep lajmin për të gjithë

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu ka udhëtuar ditën e sotme për në Sanremo. Ajo ka publikuar disa foto në profilin e saj të Instagramit dhe ndjekësit kanë vërshuar me komente.

Duke qenë se nuk ndodhet në Shqipëri, një grua e ka pyetur nëse nuk do e prezantojë më “Në kurthin e Piter Panit”. “Piter Panin nuk do e prezantoni më ju? Ngaqë ishin audicionet sot dhe mori pjesë vajza ime”, i shkruan ajo.

Alketa ka treguar se do vazhdojë ta prezantojë dhe se bashkë do shihen javën e dytë të shkurtit në TV Klan.
“Patjetër që do e prezantoj! Stafi i produksionit realizuan me sukses audicionet e fundit sot. Shihemi javën e dytë të shkurtit në TV Klan”, ka sqaruar moderatorja.