“PANTERA E ZEZË”/ Roza Lati i vë “zjarrin” Instagramit (FOTO) – AlpeGossip
“PANTERA E ZEZË”/ Roza Lati i vë “zjarrin” Instagramit (FOTO)

“PANTERA E ZEZË”/ Roza Lati i vë “zjarrin” Instagramit (FOTO)

Disa ditë më parë u zhvillua eventi i hapjes së dyqanit të stilistit të njohur Joni Peçi.

Roza Lati ishte e ftuar dhe i mahniti të gjithë me paraqitjen e saj.

Edhe më parë ajo ka postuar foto po kësaj here Roza i vuri “zjarrin” Instagramit.

Komplimentat e fansave ishin të shumtë dhe të rrallë ishin ata që su kishte pëlqyer.