PUSHIMET TROPIKALE TË JENNIFER LOPEZ/ Aktorja i lë të gjithë pa fjalë me format trupore – AlpeGossip
PUSHIMET TROPIKALE TË JENNIFER LOPEZ/ Aktorja i lë të gjithë pa fjalë me format trupore

PUSHIMET TROPIKALE TË JENNIFER LOPEZ/ Aktorja i lë të gjithë pa fjalë me format trupore

Jennifer Lopez është shquar gjithmonë për format e saj trupore dhe fizikun perfekt. Pavarësisht se është gati 50 vjeçe, Jennifer duket sikur ka trupin e një vajze 20-vjeçare. Së fundmi ajo ka treguar dhe njëherë se koha nuk ecën për të dhe se është vërtet për t’u marrë shembull për përkujdesjen që tregon ndaj vetes. 8 marsin ajo vendosi ta kalonte në një vend tropikal bashkë më partnerin e saj, Alex Rodriguez. Aktorja ka ndarë në ‘Instagram’ një foto në të cilën shihet përkrah Alex, por sigurisht që të gjithë kanë mbetur pa fjalë nga linjat trupore të Jennifer.

Edhe partneri i saj ka publikuar një video, ku Lopez shihet duke kërcyer nën ritmet e këngës së Drake dhe Bad Bunny.

Këto pushime mes Jennifer dhe Alex vijnë një muaj pasi 2-vjetorit të lidhjes së tyre

View this post on Instagram

#beachbums 🌅🌴💕

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on