“S’PO DUROJ MË SHUMË…”/ Fifi bën për të qarë Ilir Shaqirin (VIDEO) – AlpeGossip
“S’PO DUROJ MË SHUMË…”/ Fifi bën për të qarë Ilir Shaqirin (VIDEO)

“S’PO DUROJ MË SHUMË…”/ Fifi bën për të qarë Ilir Shaqirin (VIDEO)

Këngëtarja e njohur Fifi është një ndër banoret e “Big Brother VIP”. Së fundmi, ajo ka kënduar këngën “Psikopatja jote”.

Fifi po qëndronte me Sheilën dhe Ilirin, ndërkohë që balerini nuk i ka mbajtur dot lotët nga performanca e saj e ndjerë.

Kujtojmë se në rrjet po përflitet se këngëtarja po nis një histori dashurie me Granitin. Dyshja janë pothuajse gjithë kohën bashkë dhe i drejtohen njëri-tjetrit me fjalë të ëmbla.

VIDEO