TRENDET E VIPAVE/ Këpucët “GUCCI” dhe fiksimi i të famshmëve, nga Lori Hoxha… (FOTO) – AlpeGossip
TRENDET E VIPAVE/ Këpucët “GUCCI” dhe fiksimi i të famshmëve, nga Lori Hoxha… (FOTO)

TRENDET E VIPAVE/ Këpucët “GUCCI” dhe fiksimi i të famshmëve, nga Lori Hoxha… (FOTO)

 

Ata janë të cilët na inspirojnë kur vjen puna te veshjet. Dihet që në cdo dalje të tyre kujdesen të jenë perfeksionist në detaje.
Dhe një nga gjërat dhe akesorët më të rëndësishëm për të komplëtuar një veshje janë këpucët. Normalisht jo këpucë dosido.

Nga kërkimet tona vërejtëm se të famshmit e ekraneve shqiptare kanë të preferuar firmën “GUCCI”

Redaksia e AlpeNews.al ka vendosur të sjelli sot VIP-at të cilët i “qëndrojnë besnik” kësaj firme:

 

Ariana Fejzullahu

Lori Hoxha

Valdrin Sahiti

Leonora Jakupi

Nora Istrefi

Sara Hoxha

Azet Kmn