DO BËHEN SËRISH PRINDËR/ Bashkëshortja publikon foton romantike me Ermal Fejzullahun – AlpeGossip
DO BËHEN SËRISH PRINDËR/ Bashkëshortja publikon foton romantike me Ermal Fejzullahun

DO BËHEN SËRISH PRINDËR/ Bashkëshortja publikon foton romantike me Ermal Fejzullahun

Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana do të bëhen prindër për herë të katërt.

Por pavarësisht se është shtatzënë, kjo nuk e pengon Arianën që të festojë darkat në klubet e natës.

Të shoqëruar nga miqtë dhe bashkëshorti i saj, mes te tjerave ajo publikoi një foto romantike ku Ermali i dhuron një puthje.

Kujtojmë se çifti ka 3 fëmijë, dy vajza që quhen Buna dhe Era, si dhe një djalë që quhet Art.